Hizmetlerimiz

Teknik Personel İstihdamıBİRZE MÜHENDİSLİK 15 yıllık deneyiminin içerisine son yıllarda teknik personel istihdamı hizmetleri,eğitim hizmetleri            ve ilkyardım eğitimi gibi yeni hizmet alanları ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyetlerine devam ediyor.
BİRZE MÜHENDİSLİK çoğunlukla istifleme,depolama ve lojistik departmanlarında ki ihtiyaçlara cevap vermektedir.
Sektöründe lider markaların referansı ile; ihtiyaç duyulan forklift operatörü, bakım teknisyeni, akü bakım teknisyeni gibi teknik personeller yanında projeler için proje yöneticisi vasfında ki  çalışanları firmaların ilgili departmanlarına istihdamını sağlamaktadır.
Bünyesinde bulunan 350’ den fazla personel kadrosunun, İş güvenliği  ve emniyetli forklift kullanımı, emniyetli akü şarj alanı gibi teknik konularda eğitimlerini tamamlayarak, uzman ve farkındalığı yüksek personel istihdamı sağlamaktadır.
Hizmet verdiği firmaların Türkiye’nin farklı lokasyonların da olmasına rağmen bu hizmeti tek noktadan, güvenli ve aynı kalitede  sağlıyor oluşu ile hizmet verdiği alanda fark yaratıyor.Birze Group Faaliyet Alanları için Tıklayınız

’BİRZE GROUP